Jeśli jesteś na tej stronie -  Witaj, cieszę się i zapraszam! Kilka słów o mnie - moje wykształcenie z zakresu kosmetyki oraz kursy makijażu, w których miałam przyjemność uczestniczyć pozwoliły mi uzyskać dyplomy w tej dziedzinie. Ale to jedynie był dobry początek do tego, co chciałabym osiągnąć w sztuce makijażu, w której niejednokrotnie wykorzystuję  wiedzę kosmetyczną. Najwięcej satysfakcji dostarcza mi współpraca z ludźmi, to dzięki niej i zdobytemu doświadczeniu  wciąż wzbogacają się moje umiejętności i ja sama. Inspiracją, poza wszelkimi formami sztuki,  jest dla mnie kobieta i Jej wewnętrzne piękno. Wciąż utwierdzam się w przekonaniu że Kobiety są niezwykłe. Wyzwaniem jest dla mnie wydobycie Twoich walorów, cenię osobowość i naturalność w makijażu. 

Mam przyjemność współpracować z fotografami podczas sesji ślubnych, modowych, branżowych, rodzinnych i moich ulubionych "brzuszkowych" sesji przyszłych mam. Dużo radości przynosi mi również doradztwo kosmetyczne w zakresie makijażu indywidualnego oraz udział w pokazach, warsztatach makijażu. Swoje doświadczenie poszerzyłam również w zakresie makijażu telewizyjnego podczas współpracy z regionalną telewiżja TVP 3 Olsztyn. Staram się profesjonalnie dobierać kosmetyki do typu urody i rodzaju cery. Współpracuję z firmą kosmetyczną Mary Kay, którą cenię za profesjonalne kosmetyki, jednakże jestem otwarta również na inne firmy kosmetyczne, lubię m.in.kosmetyki: MAKE UP Atelier Paris, Bobbi Brown, Mac, Shisheido, Sephora, Inglot, The Balm, Benefit, PUPA, Zoeva i wiele innych.

Dobrze czuję się z pędzlem w ręku, również tym malarskim, lubię tworzyć, kreować i bawić się kolorami, stąd pomysł na nowe wyzwania, których efekt można zobaczyć w kategorii " w kąciku malowane".  Projekt powstał spontanicznie, podyktowany życiowymi potrzebami oraz tym, że barwa w połączeniu z uśmiechem dziecka jest dla mnie szczególną inspiracją do tworzenia.

Zapraszam do obejrzenia Galerii!

 

Copyright Beata Miszkiewicz-Grabowska 2023
Projekt i wykonanie: Artneo.pl